Nota prawna

Wszelkie materiały, informacje czy wiadomości zamieszczone na stronie internetowej: www.pla.partners zamieszczone są jedynie w celu informacyjnym i nie mogą być traktowane jako porada (w tym porada prawna) w żadnej konkretnej sprawie. Nazwa PLA.partners odnosi się do podmiotów członkowskich grupy PLA.partners, z których każdy stanowi osobny podmiot prawny. Podmioty członkowskie grupy PLA.partners nie ponoszą odpowiedzialności za żadne stwierdzenie zawarte w treści niniejszej strony internetowej. Odwiedzający niniejszą stroną internetową powinni zasięgnąć indywidualnej porady we wszystkich sprawach w jakikolwiek sposób odnoszących się do ich praw i obowiązków.

Podmioty członkowskie grupy PLA.partners starają się umieszczać na niniejszej stronie internetowej informacje i materiały o najnowszych wydarzeniach w dziedzinach, w których świadczą usługi, a także w których się specjalizują, nie mogą jednak zagwarantować dokładności, skuteczności czy przydatności jakiejkolwiek informacji zawartej w materiałach tu umieszczonych.

Jeżeli nie stwierdzono inaczej, wszystkie materiały umieszczone na stronie (teksty, obrazy, grafiki, jak i inne elementy twórcze) są chronione prawami autorskimi lub prawami ochronnymi wynikającymi z rejestracji znaków towarowych i należą do odpowiednich podmiotów członkowskich grupy PLA.partners lub są przez nie licencjonowane.

Strona do poprawnego działania wymaga włączonej obsługi JavaScript w przeglądarce.